Taxibus Zakopane – dokądkolwiek zechcesz

Podróż wynajętą taksówką jest o wiele przyjemniejsza niż jazda w zatłoczonym autobusie. Taxi bus realizuje przejazdy na terenie Zakopanego, całej Polski oraz na zagranicznych trasy w rejonie Unii Europejskiej!

Z Taxi bus Zakopane podróże są szybsze, przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Jesteśmy
nowoczesną firmą, oferującą przewozy klientów indywidualnych na terenie Zakopanego i Podhala.

Realizujemy wycieczki jednodniowe do wszystkich popularnych miejsc turystycznych np. spływ
przełomem Dunajca, wycieczka do Doliny Chochołowskiej, Doliny Kościeliskiej, nad Morskie Oko oraz objazdy krajoznawcze po Podhalu. W każdym przypadku gwarantujemy dowóz na miejsce i późniejszy powrót do hotelu. Polecamy się także na dłuższe trasy po Polsce oraz przejazdy zagraniczne na terytorium całej Unii Europejskiej.

Komfort jazdy wynajętym busem jest dużo wyższy niż w przypadku jazdy tradycyjną komunikacją – w tłoku i bez gwarancji wolnego miejsca. Wynajmując Taxibusa, zyskujesz pewność, że przyjedziemy zawsze na czas w umówioną lokalizację i dowieziemy Cię, dokądkolwiek zechcesz.

Taxibus to dwa nowoczesne busy marki Renaut z ośmioma miejscami dla pasażerów. W obszernym bagażniku bez problemu zmieszczą się wszystkie bagaże, a w razie potrzeby montujemy dodatkowy schowek np. na narty.

Wykonujemy również transfery z lotnisk na terenie całego kraju. Zamawiając Taxibusa, unikniesz problemów z dojazdem z lotniska do punktu docelowego. Zamiast męczyć się z komunikacją miejską, przesiadkami i uciążliwym planowaniem podróży, po prostu skontaktuj się z nami. Podstawimy samochód o czasie i odbierzemy Cię prosto z portu lotniczego!

Realizujemy przewozy:

  • W Zakopanem i okolicach
  • Po Podhalu np. przejazdy turystyczne
  • Wycieczki jednodniowe
  • Transfery z lotnisk
  • Trasy na terenie całego kraju z możliwością odbioru pasażerów z dowolnego miejsca
  • Przewozy międzykrajowe w całej Unii Europejskiej

TaxiBus Zakopane – Twoja prywatna taksówka!

admin Opublikowane przez: