Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Oprócz przewozów oferujemy również szereg dodatkowych usług: dowóz jedzenia i alkoholu do klientów, przewóz zwierząt, odpalanie samochodu na kable, czy odprawianie samochodu. Dowiedz się, czym jeszcze Taxibus Cię zaskoczy!

Przewóz osób to tylko jedna z możliwości, które oferujemy naszym klientom. Proponujemy także inne usługi, wyróżniające nas na tle pozostałych przewoźników. Taxibus dojedzie zawsze i
wszędzie bez względu na to, czy trasa wyniesie 10 km, czy 1000 km. Możemy odebrać pasażerów z dowolnego umówionego miejsca. Umożliwiamy też przewóz zwierząt zarówno tych mniejszych, jak i większych.

Przyjmujemy niestandardowe zamówienia jak dowóz jedzenia, alkoholu czy zakupy na zamówienie i dowóz ich do klienta. Dzięki tej możliwości nie musisz wychodzić z domu – zakupy same do Ciebie przyjadą. To propozycja zwłaszcza dla osób, które nie mogą wyjść z domu. Dowóz na zamówienie doskonale sprawdzi się, gdy na imprezie zabraknie alkoholu lub gdy ulubiona restauracja nie wykonuje transportów, a Ty właśnie masz ochotę coś stamtąd zamówić.

Taxibus służy pomocą w awaryjnych sytuacjach. Wyczerpał się akumulator? Nie ma problemu.
Możemy podjechać z kablami i pomóc odpalić Twój samochód. A może z jakiegoś powodu nie
jesteś w stanie prowadzić, ale musisz wrócić do domu? W takim wypadku oferujemy specjalną
usługę odprawy pojazdu – dojeżdżamy z drugim kierowcą, który odwiezie Ciebie i Twoje auto
prosto w wyznaczone miejsce.

A może poszukujesz jeszcze innej usługi związanej z transportem? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Ustalimy szczegóły i z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Taxibus Zakopane – nowoczesne usługi transportowe!

admin Opublikowane przez: